screen 2
screen 2
screen 2
screen 2
screen 2
picture

Nowe statystyki
Dzisiaj dołączyli do Nas: Maxiu23, Klaraw2, Inwałw2 i Maria222

picture

Nowy wątek
Ostatnio napisany wątek w kategorii: Motoryzacja.

picture

Aktualne statystyki
Na forum już mamy napisanych 303 wątki oraz ponad 3000 postów.

picture

Odpowiedź serwera
Serwer działa obecnie 24h oraz jest aktywny na zapytania.

picture

Meble na wymiar w Szczecinie

Meble na wymiar w Szczecinie

Chce zrobić remont w kuchni i szukam jakieś firmy, która będzie w stanie wykonać dla mnie meble pod wymiar. Jeśli ewentualnie jesteście w stanie coś pod tym katem sensownego podpowiedzieć, macie w Szczecinie albo w okolicach jakąś firmę, która robiła Wam taką kuchnie. Jeśli ewentualnie coś w tym względzie możecie poradzić to będę wdzięczny.

Mix

Posty: 1

 
Jeśli masz taką możliwość to zdecydowanie warto szukać firmy, która robi meble na wymiar, ma na tym polu jakieś doświadczenie, może właśnie takiej, która typowo robi meble do kuchni, wtedy będziesz mógł liczyć na dopasowanie właśnie do tego konkretnego pomieszczenia i wtedy możliwe, że lepiej będzie wyglądać ich funkcjonalność.

Hoteowo24h

Posty: 28

 
U mnie w kuchni są meble wykonane przez Studio Wiking (http://www.studiowiking.pl/). Jestem zadowolony, meble zrobione pod wymiar więc dopasowane do mojej przestrzeni, wykonanie na dobrym poziomie, sama współpraca z firmą też się bardzo dobrze układała więc jeśli chodzi o mnie to ogólnie byłem z tych propozycji zadowolony.

mirekp2005

Posty: 2

 
Dużo firm robi meble na wymiar i w tym właśnie wiele z tych pojawiających się propozycji to takie, w których robione są właśnie meble, które mają być przeznaczone do kuchni. O ile meble do pokoi wiele osób wybiera sobie z gotowych propozycji, o tyle właśnie jeśli chodzi o meble kuchenne to jednak to wykonywanie mebli na wymiar jest zdecydowanie bardziej popularną opcją.

kerad17

Posty: 3

 
Uważam, że jeśli chodzi o wybór mebli kuchennych to gotowe zestawy może będą nieco tańsze, ale ich wpasowanie będzie kłopotliwe, bo jednak każde wnętrze ma swoja specyfikę. A jak meble są robione pod wymiar to są one dopasowane do tego miejsca, gdzie konkretnie w danej sytuacji będą się one znajdować.

090913123

Posty: 2

 
Obecnie coraz częściej jest tak, żę stosuje się takie rozwiązania, w których łączy się salon z aneksem kuchennym i tak naprawdę jeśli na taką opcję chcesz się zdecydować to musisz też mieć to odpowiednio zestawione, meble kuchenne muszą się w salon i dlatego wykonanie pod wymiar w tej sytuacji będzie po prostu najlepszym możliwym rozwiązaniem.

Black_Riot

Posty: 4