screen 2
screen 2
screen 2
screen 2
screen 2
picture

Nowe statystyki
Dzisiaj dołączyli do Nas: Maxiu23, Klaraw2, Inwałw2 i Maria222

picture

Nowy wątek
Ostatnio napisany wątek w kategorii: Motoryzacja.

picture

Aktualne statystyki
Na forum już mamy napisanych 303 wątki oraz ponad 3000 postów.

picture

Odpowiedź serwera
Serwer działa obecnie 24h oraz jest aktywny na zapytania.

picture

ogrzewanie podłogowe kraków, która firma ?

ogrzewanie podłogowe kraków, która firma ?

Szukam ekipy, która wykona mi ogrzewanie podłogowe w Krakowie. Czy ktoś z was korzystał z usług jakiejś firmy i mógłby mi polecić kogoś sprawdzonego?

nemiasty

Posty: 4

 
Ja uwielbiam ogrzewanie podłogowe skawina za to, że jest niewidoczne. Te najtansze grzejniki potrafią oszpecić cały dom swoim wyglądem.

Black_Riot

Posty: 6

 
Jak każde ogrzewanie ma własne wady i zalety. Ogrzewanie podłogowe nowe brzesko jest niesłychanie kosztowne i nie każdy może sobie na takie pozwolić.

Kitas

Posty: 12

 
Jeżeli chodzi o ogrzewanie podłogowe kraków to ja jestem niezwykle zadowolona z tego systemu grzewczego, posiada niezwykle dużo zalet.

arko1916

Posty: 6

 
Jak dla mnie ogrzewanie podłogowe proszowice jest niezwykle wygodne i komfortowe. Nie widać grzejników co poprawia wygląd estetyczny mieszkania.

E-GOista

Posty: 15

 
Także posiadamy ogrzewanie podłogowe kraków i jesteśmy zadowoleni. Zdecydowaliśmy się na tego typu system grzewczy, ponieważ w domu mamy 4 alergików.

Black_Riot

Posty: 4

 
My wykonywaliśmy ogrzewanie podłogowe kraków w tamtym roku. Firmę znalazłam po porządnych opiniach na internecie. Poszukaj tak w swojej okolicy.

wisełka88

Posty: 13

 
My również w swoim domu posiadamy ogrzewanie podłogowe niepołomice. Mamy dom parterowy i zastosowaliśmy tylko i wyłącznie ogrzewanie podłogowe.

Agulinek

Posty: 23

 
Zdecydowaliśmy się na ogrzewanie podłogowe proszowice w całym domu i nie żałujemy. Komfort jest ogromny. O wadach chyba piszą te osoby, które nie miały nigdy podłogówki.

Marioleczka

Posty: 6

 
Powiem Ci, iż ogrzewanie podłogowe skawina jest super sprawą, kiedy masz małe dzieci. Nam instalację wykonywała ta firma http://www.instalco-krakow.pl/ogrzewanie-podlogowe-krakow.html. Jesteśmy zadowoleni z ich usług. Panowie mają wieloletnie doświadczenie, potrafią pomóc i doradzić.

Agusiaa_45

Posty: 9