screen 2
screen 2
screen 2
screen 2
screen 2
picture

Nowe statystyki
Dzisiaj dołączyli do Nas: Maxiu23, Klaraw2, Inwałw2 i Maria222

picture

Nowy wątek
Ostatnio napisany wątek w kategorii: Motoryzacja.

picture

Aktualne statystyki
Na forum już mamy napisanych 303 wątki oraz ponad 3000 postów.

picture

Odpowiedź serwera
Serwer działa obecnie 24h oraz jest aktywny na zapytania.

picture

kto dzwonił z UK, znacie ?

kto dzwonił z UK, znacie ?

Słyszałem, że można sprawdzić przez stronę internetową, kto do nas dzwonił z Anglii. Korzystacie z czegoś takiego?

qwed

Posty: 1

 
Dziwne czasy, iż człowiek nie może odebrać każdego telefonu, bowiem jak nie przedstawiciel handlowy to jakaś firma, jaka wyłudza tysiące zł. Przecież to winno być regulowane prawnie i winno być zabronione. Nie wiem jak to wygląda w innych krajach niż Polska?

Sagerrak

Posty: 4

 
Dla tych, którzy chcą już teraz sprawdzać numer telefonów z UK polecam serwis https://whocalledmeuk.co.uk. Tutaj znajdziecie to wszystko, czego potrzebujecie o danym numerze który dzwonił.

Miluśkooo2

Posty: 3

 
Jeszcze nigdy nie odebrałem nieznanego numeru, którego początek jest na 44. Zawsze sprawdzam, kto dzwonił z UK i dopiero wówczas działam. Kilka razy uniknąłem problemów.

englandrm

Posty: 7

 
Nie wiem nic o bazach, jakie mogą sprawdzać numer telefonów w UK. Na pewno w internecie się takie coś znajduje. Trzeba tylko uważać, bo mnóstwo stron podszywa się pod takie bazy i można mieć z tym potem kłopoty.

TomekK

Posty: 5

 
W takich bazach jest ogromna ilość numerów telefonów i ciągle pojawiają się nowe. Oszustów i innych nękających nie brakuje, dlatego dobrze, że jest miejsce, które pozwala nam na znalezienie takich osób. Inni dodają opnie i wiemy, kto to jest. Numery można sprawdzać z Polski, UK i innych krajów.

NanoPIK

Posty: 4

 
Według mnie to takimi sprawami powinni zajmować się operatorzy komórkowi. Niestety w Polsce nic nie robią, a jeśli odbierzemy albo zadzwonimy na taki numer to czeka nas przykra niespodzianka. Nie blokują nawet takich numerów tylko znowu organizują akcje w internecie żeby uważać. Dziwne jest to wszystko jak dla mnie.

Marioleczka

Posty: 2

 
U mnie babcia nie sprawdziła, kto do niej dzwonił i były problemy. Na szczęście odebranie telefonu nic złego nie zrobiło. Gdyby oddzwoniła to sytuacja by się skomplikowała. Szybko by zapłaciła za to niezmiernie mnóstwo pieniędzy.

ciopix

Posty: 4

 
Zawsze znajdą jakiś sposób żeby do nas dotrzeć. Jeśli ktoś nieuważnie odbiera wszystkie teflony to szanse na to, że otrzyma za to srogą karę są naprawdę bardzo duże.

Marioleczka 

Posty: 6