screen 2
screen 2
screen 2
screen 2
screen 2
picture

Nowe statystyki
Dzisiaj dołączyli do Nas: Maxiu23, Klaraw2, Inwałw2 i Maria222

picture

Nowy wątek
Ostatnio napisany wątek w kategorii: Motoryzacja.

picture

Aktualne statystyki
Na forum już mamy napisanych 303 wątki oraz ponad 3000 postów.

picture

Odpowiedź serwera
Serwer działa obecnie 24h oraz jest aktywny na zapytania.

picture

regranulat PP, kogo polecicie?

regranulat PP, kogo polecicie?

Interesuje mnie skupu odpadów z tworzyw sztucznych. Chętnie nawiąże współpracę. Zależy mi niezmiernie, aby mieli atrakcyjne ceny. Polecacie kogoś?

Nagórę44

Posty: 3

 
Już wielokrotnie kupowałem regranulaty pp od firm, które znalazłem przez internet i jeszcze nigdy nie zawiodłem się na ich towarze. Każdej osobie polecam wybranie najlepszych przedsiębiorstw, które świadczą naprawdę bardzo dobrej jakości produkt.

gregBard

Posty: 30

 
Ja uważam, że regranulaty HDPE można bez problemu kupić przez internet. Jednak należy uważać, żeby nie były kiepskiej jakości.

Jasio234

Posty: 4

 
Ja uważam, że regranulaty HDPE bardzo dobrej jakości także można bez problemu kupić przez internet. Jednak należy uważać, żeby nie były kiepskiej jakości. Ja mogę polecić Ci firmę, z której teraz korzystam https://www.aseosystem.pl/oferta/produkt/18-regranulat-hdpe-czarny-wytlaczania. Wejdź na ich stronę i popatrz co mają.

audi80

Posty: 12

 
Nie wszędzie można znaleźć skup odpadów z tworzyw sztucznych, który ma dobre oferty. Ja kiedyś znalazłam dużo informacji na temat, jednej firmy. Skontaktowałam się z nimi i zaproponowali bardzo dogodne warunki współpracy. Jak będziecie chcieli linka to chętnie wam podeśle.

Zdzichu 

Posty: 5

 
Również uważam, iż regranulaty HDPE można nabyć przez internet. Jest tak wiele ofert, iż nie wiem, który wybrać.

dawid123

Posty: 20

 
Ja uważam, że regranulaty HDPE można bez problemu nabyć przez internet. Jednak należy uważać, żeby nie były kiepskiej jakości.

Bobek1200

Posty: 10