screen 2
screen 2
screen 2
screen 2
screen 2
picture

Nowe statystyki
Dzisiaj dołączyli do Nas: Maxiu23, Klaraw2, Inwałw2 i Maria222

picture

Nowy wątek
Ostatnio napisany wątek w kategorii: Motoryzacja.

picture

Aktualne statystyki
Na forum już mamy napisanych 303 wątki oraz ponad 3000 postów.

picture

Odpowiedź serwera
Serwer działa obecnie 24h oraz jest aktywny na zapytania.

picture

dobry chirurg

dobry chirurg

Znacie jakiegoś lekarza, który zajmuje się w Świętokrzyskim operacjami na żylakach? Mam z tym spory problem, ciągle się rozwijający a kompletnie nie mam nikogo kto mógłby się ewentualnie tym zająć i może zrobić jakąś operację? Wszyscy ciągle się boją, ciągle jakiś problem z tym jest, nikt się zabiegu nie chce podejmować.

Mix

Posty: 1

 
No to chyba nie chodzi tylko o leczenie miażdżycy w Krakowie, ale o inne schorzenia jak na przykład chromanie przestankowe. Bębnią o profilaktyce, badaniach itp., a jak co do czego przychodzi to trzeba czekać miesiącami na wizytę. Jeszcze gorzej wygląda sprawa, jeśli chodzi o publiczną diagnostykę :(

pawel253

Posty: 12

 
Boję się bardzo :( Mam poważne problemy zdrowotne i chciałbym udać się do jakiegoś skutecznego specjalisty chirurga naczyniowego w Kielcach . Macie może jaką opinię o chorobach tętnic szyjnych? Czy takie coś jest w ogóle możliwe do wyleczenia. Jakimi metodami leczą takie sprawy? Dziękuję za zainteresowanie tematem.

wisła1905

Posty: 13

 
Tak podobno skleroterapia jest skuteczna, ale wiem też, że nie każdy może się poddać temu zabiegowi. Mam wielką nadzieję, że znajdę w Krakowie specjalistę, który dokona stanu mojego zdrowia i okaże się, że nie muszę mieć operacji. Jak na razie cienko tę sprawę widzę, ale może jednak gdybym poszedł gdzieś prywatnie?

Aniusiaaa1

Posty: 2

 
Wydaje mi się, że jeśli chodzi o takie sensowne opcje, które ewentualnie będzie warto wziąć pod uwagę to może sprawdź jak to wygląda jeśli chodzi o doktora Artura Kućmę (http://www.chirurgia.ostrowiec.org.pl/), możesz się z nim konsultować, u mnie robił operację na żylaki i zdecydowanie mogę Ci jego pomoc polecić. Świetny specjalista, który na pewno zajmie się odpowiednio tą sprawą u Ciebie. U mnie mimo, że inni się nie odważyli to on zdecydował się na operację.

Grabow12

Posty: 4

 
Dlaczego prywatnie skoro USG Doppler tętnic w Kielcach można zrobić na nfz? Moja mama robiła i nie płaciła ani złotówki. Cena takiego badania prywatnie nie jest chyba niska. Tylko mówię, więc bez ataku proszę :)

Lupusx

Posty: 3

 
Prosto mówi się wszystkim, którzy nie chorują na daną chorobę. Gorzej przeżywać własną traumę i lęk :( Leczę się u chirurga naczyniowego w Krakowie na zakrzepicę żył głębokich i raz jest dobrze, raz gorzej niestety.

Black_Riot

Posty: 5

 
Mnie też koniecznie potrzebny jest prywatny chirurg naczyniowy z Ostrowca Świętokrzyskiego . Nie wierzę już tym lekarzom, którzy leczą mnie w przychodni. Właściwie oni mnie nie leczą, tylko zapisują leki, z których mają korzyść. Mam dość :(

E-GOista

Posty: 24