screen 2
screen 2
screen 2
screen 2
screen 2
picture

Nowe statystyki
Dzisiaj dołączyli do Nas: Maxiu23, Klaraw2, Inwałw2 i Maria222

picture

Nowy wątek
Ostatnio napisany wątek w kategorii: Motoryzacja.

picture

Aktualne statystyki
Na forum już mamy napisanych 303 wątki oraz ponad 3000 postów.

picture

Odpowiedź serwera
Serwer działa obecnie 24h oraz jest aktywny na zapytania.

picture

ile kary za brak przerejestrowania pojazdu, gdzie ?

ile kary za brak przerejestrowania pojazdu, gdzie ?

Wiecie, jakie terminy na rejestracje pojazdów obowiązują obecnie? Co jeśli się w tym czasie nie wyrobię? Będą z tego jakieś kary finansowe? Dajcie mi znać.

Lesny

Posty: 1

 
Nie zastanawiałem się ile mam czasu na zgłoszenie zakupienia pojazdu, albowiem robię to od razu. Zawsze wszystkie formalności załatwiam od ręki. Wiem, że jeżeli się czegoś nie zrobi od razu to potem człowiek zapomina i są z tego same kłopoty. Tego przecież nie chcemy.

arko1916

Posty: 5

 
Niestety rejestrować trzeba na czas. U nas są takie kolejki, że świecie trzeba się ustawiać żeby się tam dostać, ale nie ma niestety innego wyjścia.

TomekK

Posty: 4

 
Nie mam obecnie wozu i za moich czasów jeździło się do oporu na umowach od poprzednich posiadaczy. Dzisiaj widać, że się troszkę pozmieniało. Państwo chce mieć kontrole nad tym, co się dzieje i widzieć skąd ludzie mają pieniądze na zakupy nowego wozu.

laluśka

Posty: 2

 
W internecie sprawdźcie ile macie czasu na zgłoszenie zbycia wozu. Z tego, co wiem to trzydzieści dni, ale może się coś zmieniło? Wiem, że ze zgłoszeniem było trzydzieści dni, a potem przez pandemie było to sto osiemdziesiąt dni. Teraz chyba znowu jest trzydzieści, ale lepiej zbadać to wszystko na bieżąco.

Miluśkooo2

Posty: 2

 
W internecie sprawdźcie ile macie czasu na zgłoszenie zbycia pojazdu. Z tego, co wiem to trzydzieści dni, ale może się coś zmieniło? Wiem, że ze zgłoszeniem było trzydzieści dni, a później przez pandemie było to sto osiemdziesiąt dni. Teraz chyba znowu jest trzydzieści, ale lepiej sprawdzić to wszystko na bieżąco.

Grabow12

Posty: 3

 
Z tego, co wiem rejestracja to jeszcze nic, ale o wiele gorzej jest z tym zgłoszeniem. Jeśli się tego na czas nie zrobi to już na nieszczęście na sto procent dostaniemy karę. Zaczyna się od 200 zł, a kończy na tysiącu. Nie opłaca się ryzykować.

090913123

Posty: 2

 
W łatwy sposób można zbadać ile macie czasu na rejestracje samochodu, bo na stronie https://www.terminnarejestracje.pl jest specjalny licznik. Wpisuje się datę zakupu i już.

Yewose

Posty: 2

 
Z tego, co wiem rejestracja to jeszcze nic, ale o wiele gorzej jest z tym zgłoszeniem. Jeśli się tego na czas nie zrobi to już niestety na sto procent otrzymamy karę. Zaczyna się od 200 złotych, a kończy na tysiącu. Nie opłaca się ryzykować.

Pikusiński

Posty: 5

 
Trzeba dokładnie wszystko sprawdzać. Wiem, iż jest strona, na której można zbadać do ilu dni musicie zarejestrować wozy. W kilka chwil. Wyjaśni się sprawa i wiemy, iż trzeba do daty podanej przerejestrować i zgłosić pojazd. Ryzykowanie tutaj nic nie da, bowiem dostaniemy wysoką karę z urzędu, a to nam się nie opłaca.

irecki67

Posty: 7