screen 2
screen 2
screen 2
screen 2
screen 2
picture

Nowe statystyki
Dzisiaj dołączyli do Nas: Maxiu23, Klaraw2, Inwałw2 i Maria222

picture

Nowy wątek
Ostatnio napisany wątek w kategorii: Motoryzacja.

picture

Aktualne statystyki
Na forum już mamy napisanych 303 wątki oraz ponad 3000 postów.

picture

Odpowiedź serwera
Serwer działa obecnie 24h oraz jest aktywny na zapytania.

picture

świerk pusch, znacie sklep?

świerk pusch, znacie sklep?

Marzy mi się sosna wiethorst, ale nie mogę u siebie w okolicy na żadną trafić. Znacie jakiś sklep ogrodniczy internetowy, który sprzedaje przeróżne iglaki do ogrodów?

gancarczyk67

Posty: 1

 
Ofert z roślinami jest niesłychanie wiele. Wszystkich się nie pomieści w ogrodzie chyba, iż ma się kilka hektarów. Trzeba coś wybierać i dobrze analizować, co gdzie ma być?

Lupusx

Posty: 2

 
Duży wybór sosna wiethorst sadzonek znajdziecie tutaj https://www.podlewane.pl/pl/p/Sosna-Schwerina-Wiethorst-C5/6731. Pożądane byłoby tam zajrzeć, bo mają rzeczywiście bardzo dobrze przygotowaną ofertę. Dużo klientów z niej korzysta i każdy jest bardzo usatysfakcjonowany. Można również zamówić inne rośliny.

Annnna1

Posty: 6

 
Iglaste potrzebują niezwyklej kwaśnej ziemi, wobec tego jeśli ktoś nie ma takiej to trzeba będzie zamówić ziemię w sklepie ogrodniczym. Na pewno przydadzą się inne rodzaju nawozy tak żeby rośliny nie zrobiły się brązowe i niesłychanie okropne.

Sagerrak

Posty: 4

 
Według mnie najpiękniejsza jest sosna wiethorst i wszystkim taką sadzonkę polecam. Stworzenie warunków dla tej sosny nie jest wcale uciążliwe, zatem każdy na spokojnie sobie z tym poradzi. Wystarczy czytać dokładnie opisy.

radek

Posty: 8

 
Dzisiaj można zamówić rośliny ogrodowe sprzedaż wysyłkową i wszystko bezpiecznie do nas dotrze. Wiem, co sam z tego korzystam. Mój ogród, który mały nie jest to właśnie takie rośliny, które mi wysłali. Jestem z takich ofert niesłychanie zaspokojony i innym również polecam.

basia44

Posty: 13

 
Trzeba przejrzeć sobie wszystkie oferty, a wtedy każdy będzie wiedział, co winien kupować. Wybór iglaków jest duży, niemniej jednak trzeba mieć miejsce i trzeba wiedzieć, jakie warunki musimy im dać żeby rosły niesłychanie dobrze.

agapod17

Posty: 11

 
Mam zamówione sosny sadzonki i czekam aż dotrą. Jeśli wszystko będzie w porządku to dam Wam namiary na sklep ogrodniczy internetowy, w którym robiłem swoje zakupy.

Klara323

Posty: 2

 
Mam zamówione sosny sadzonki i czekam aż dotrą. Jeżeli wszystko będzie w porządku to dam Wam namiary na sklep ogrodniczy internetowy, w jakim robiłem swoje zakupy.

Grabow12

Posty: 3