screen 2
screen 2
screen 2
screen 2
screen 2
picture

Nowe statystyki
Dzisiaj dołączyli do Nas: Maxiu23, Klaraw2, Inwałw2 i Maria222

picture

Nowy wątek
Ostatnio napisany wątek w kategorii: Motoryzacja.

picture

Aktualne statystyki
Na forum już mamy napisanych 303 wątki oraz ponad 3000 postów.

picture

Odpowiedź serwera
Serwer działa obecnie 24h oraz jest aktywny na zapytania.

picture

okna świdnica, gdzie warto ?

okna świdnica, gdzie warto ?

Interesuje mnie bardzo duży wybór okien w Świdnicy. Firma ma być na miejscu, bo chce żeby wzięli od razu wymiary.

dertus45

Posty: 3

 
Duży wybór okien we Wrocławiu ma firma https://www.danzal.com/7-okna-pcv/ i zawsze się do nich zgłaszamy. Doradzają, pomagają i co ważne dają mi zawsze niezwykle idealne ceny. Według mnie są najlepsi, zatem warto do nich zadzwonić żeby przygotowali ofertę z oknami.

Black_Riot

Posty: 4

 
Mam drewniane okna od lat i jak na razie dają radę. Pewnie zdecyduje się przy wymianie na plastikowe. Widziałem, że ceny drewnianych są kosmiczne i wątpię żebym mógł sobie na nie pozwolić, dlatego zostaje mi PCV.

pawel253

Posty: 9

 
Dawniej nikt nie zwracał uwagi na ilość komór. Okna to okna i już. Dzisiaj jest inaczej. Sam jak szukałem okien w Świdnicy to znalazłem firmę, która miała niskie ceny za sześciokomorowe. Jestem z nich bardzo zadowolony.

noman1

Posty: 22

 
Kupowałem okna i rolety we Wrocławiu i jestem niezwykle usatysfakcjonowany. Jest tam firma, jaka ma super oferty. Ceny są niezwykle inne. Wszytko zależne jest od tego, co się chce zamówić.

Sagerrak

Posty: 4

 
Nie lubię plastikowych okien, dlatego mam drewniane. Chyba ze dziesięć lat z nich korzystam i nie powodują mi kłopotów, dlatego z plastikami nie doradzę, co wybrać?

aleksss

Posty: 3

 
Zawsze jest problem z oknami. Z jednej strony chciałoby się zaoszczędzić, natomiast z drugiej wiem, iż to nic nie da. Okna mają być ciepłe, bowiem poprzez nie ucieka niezwykle mnóstwo ciepła, co oznacza, iż musze na ogrzewanie wydawać jeszcze więcej. Tego nie chce, zatem wolę znaleźć okna w porządnej cenie i z niezwykle dobrymi parametrami.

Gosienka54

Posty: 5