screen 2
screen 2
screen 2
screen 2
screen 2
picture

Nowe statystyki
Dzisiaj dołączyli do Nas: Maxiu23, Klaraw2, Inwałw2 i Maria222

picture

Nowy wątek
Ostatnio napisany wątek w kategorii: Motoryzacja.

picture

Aktualne statystyki
Na forum już mamy napisanych 303 wątki oraz ponad 3000 postów.

picture

Odpowiedź serwera
Serwer działa obecnie 24h oraz jest aktywny na zapytania.

picture

budowa strony internetowej, dobra firma ?

budowa strony internetowej, dobra firma ?

Przydałby mi się profesjonalny projekt strony internetowej, ale nie wiem, do kogo mam się w tej sprawie zgłosić? Szukam specjalistów, a nie amatorów. Dajcie znać, kogo polecacie.

Ventooo1

Posty: 1

 
Dzisiaj, jeśli nie zlecimy pozycjonowania stron internetowych to konkurencja nas wyprzedzi. Sam zlecam pozycjonowanie, bo chce być przed innymi, bo to przekłada się na zyski.

Dyduszek22

Posty: 5

 
Sam zlecałem budowanie stron internetowej w Katowicach firmie https://marketingbiznesu.pl i jestem bardzo usatysfakcjonowany. Strona wyszła im faktycznie super.

eGall

Posty: 3

 
Według mnie, jeżeli ktoś zajmuje się marketingiem dla biznesu to musi mieć ogromne doświadczenie. Połączenie tworzenia stron internetowych, ich pozycjonowania i korzystania z portali społecznościowych nie jest wcale takie bezproblemowe. Ogarnąć to wszystko jest trudno samemu, dlatego dajemy to komuś, kto się na tym zna.

englandrm

Posty: 6

 
Dzisiaj, jeżeli nie zlecimy pozycjonowania stron internetowych to konkurencja nas wyprzedzi. Sam zlecam pozycjonowanie, albowiem chce być przed innymi, albowiem to przekłada się na zyski.

Aniusiaaa1

Posty: 2

 
Trudno wyobrazić sobie obecnie staranie bez strony www dla firmy, bowiem każdy to ma. Klient od tego rozpoczyna szukanie ofert. Według mnie strona internetowa to jest podstawa.

mirekp2005

Posty: 2

 
Zleciłem pozycjonowanie w Katowicach i firma dała radę. Trochę czasu na te efekty końcowe czekałem, natomiast było pożądane byłoby. Dziś jestem w top3 na stronie i zyski są z tego faktycznie bardzo duże. Bez pozycjonowania nie byłoby to możliwe do wykonania.

Blono

Posty: 2

 
Próbowałem budować stronę internetową, ale nie było to takie łatwe. Lepiej jednak zgłosić się do kogoś, kto się na tym zna. Firma szybko wykonała stronę i już sobie działa. Jestem naprawdę bardzo zadowolony.

Nikuś23

Posty: 3