screen 2
screen 2
screen 2
screen 2
screen 2
picture

Nowe statystyki
Dzisiaj dołączyli do Nas: Maxiu23, Klaraw2, Inwałw2 i Maria222

picture

Nowy wątek
Ostatnio napisany wątek w kategorii: Motoryzacja.

picture

Aktualne statystyki
Na forum już mamy napisanych 303 wątki oraz ponad 3000 postów.

picture

Odpowiedź serwera
Serwer działa obecnie 24h oraz jest aktywny na zapytania.

picture

dobry masażysta Kraków

dobry masażysta Kraków

Jakie macie doświadczenia z masażem tantrycznym, czy to jest erotyczny, czy standardowy i czy daje coś więcej, mniej od klasycznego? Wstępnie jestem zainteresowana i też chłopaka przekonuję do wspólnych sesji, bo podobno zbliżają.

namok

Posty: 1

 
Zacznij od masażu klasycznego w krakowskim Dewi. To jest bardzo tolerancyjny salon i nawet, jak masz jakieś dziwne problemy, czy jesteś mocnym introwertykiem, boisz się dotyku to tam pomogą. Mi pomogli. Zacząłem od masażu klasycznego, a teraz regularnie na tantryczny chodzę. Uprzedzam, że to nie ma nic wspólnego z masażem erotycznym, tylko z ugruntowaną techniką. Wiem, że wielu osobom pomogli przy poważniejszych schorzeniach neurologicznych. Masaż pomaga i to bardzo, nawet wykonany raz na jakiś czas, niekoniecznie super regularnie. Jeszcze raz polecam Dewi w Krakowie, tutaj numer 573 317 666.

propek1

Posty: 26

 
Masowałam się w Dewi niedawno, Kraków, Krasińskiego 24a/9 i powiem tak. Jestem już stałą klientką. Raz, że plecy podziękowały, a dwa naprawdę dawno się tak nie zrelaksowałam. I muzyczka i w ogóle przygotowanie do całego masażu profesjonalne. Widać, że się tematem pasjonują i nikogo nie wykluczają, nawet ludzi z problemami ruchowymi, niepewnych siebie mocno. Zdziwiłam się, jak dobre dotknięcie likwiduje stres, praktycznie automatycznie. Bardzo polecam się zaangażować w masaże tantryczne, ale zaznaczam nie są erotyczne.

icee

Posty: 11

 
Dzięki za wskazówki. Właśnie widziałem, że sporo osób do nich chodzi, ale nigdzie nie widziałem do tej pory wzmianek dłuższych. Jeszcze raz dzięki za pomoc.

Marioleczka

Posty: 4

 
Spróbuj masażu tantrycznego w https://studiodewi.pl/kontakt/, a polecam bardzo rzadko. U mnie też cały rok stracony, robota zdalna, ale w miarę sobie radziłem do momentu, aż siłownie zamknęli. Tylko, dzięki masażom jeszcze jakoś się trzymam. Ciało nie ma takiego poziomu stresu, dobrze śpię, nawet częściowo bruksizm wyleczyłem, bo naprawdę jestem non stop zrelaksowany. Jak masz duży poziom stresu, denerwujesz się tantryczny, albo klasyczny tam. Możesz w parze, albo sam. Komfortowe, takie intymne warunki. Cały tydzień działają w Krakowie. No i mają konkretne specjalizacje, mocno rozbudowane.

khazdul

Posty: 3

 
Spróbuj z karnetem, albo poczekaj na rabaty, bo się zdarzają. Jeszcze zależy na jakiego masażystę trafisz. Z niektórymi fajny klimat, szybko czas leci. Panie też dobrze masują. No i masaż łamie bariery psychiczne, a to prawda znana nie od dzisiaj.

yetisize

Posty: 7

 
W Krakowie to Dewi do bardzo intymnego masażu, ale nie erotycznego. Bardziej masaż to likwidacji bariery psychologicznej, stresu. Dużo na nim zyskałem, bo otworzyłem się z czasem na dotyk drugiego człowieka. Bardzo ważna sprawa moim zdaniem przy budowaniu poważniejszych relacji.

090913123

Posty: 3

 
Masuję się z dziewczyną w Dewi, takie krakowskie, dość znane studio masażu. Mamy dobre wyniki, bo plecy nie bolą, cały rok przed kompem faktycznie może wykończyć. Taka terapia relaksacyjna i jednocześnie neurologiczna, fizjoterapeutyczna częściowo. Super masują. Mam porównanie, bo kiedyś chodziłem do masażysty, ale gorzej robił niż tutaj.

CHatka-eKo

Posty: 4

 
Uspokoiłem się po masażach, to akurat prawda, ale trzeba jakiś czas pochodzić, żeby najwięcej zyskać. Za pierwszym razem Ci cały stres jednak nie zejdzie.

Franek.5

Posty: 4