screen 2
screen 2
screen 2
screen 2
screen 2
picture

Nowe statystyki
Dzisiaj dołączyli do Nas: Maxiu23, Klaraw2, Inwałw2 i Maria222

picture

Nowy wątek
Ostatnio napisany wątek w kategorii: Motoryzacja.

picture

Aktualne statystyki
Na forum już mamy napisanych 303 wątki oraz ponad 3000 postów.

picture

Odpowiedź serwera
Serwer działa obecnie 24h oraz jest aktywny na zapytania.

picture

sesja noworodkowe w Szczecinie, gdzie szukać ?

sesja noworodkowe w Szczecinie, gdzie szukać ?

Dzień dobry, za 2 miesiące urodzi nam się dziecko, chcielibyśmy zapisać się już do fotografa na sesje. Czy wiecie może, kto wykonuje profesjonalną sesja noworodkowe w Szczecinie?

Zlomex

Posty: 2

 
Sesja kobieca w Szczecinie winna być wykonywana przez fachowego fotografa, zatem tutaj masz do takiego kontakt https://www.agnieszkaszlachta.pl/sesje-ciazowe-brzuszkowe. Zdjęcia zrealizowane przez tą Pani fotograf są na niezwykle wysokim poziomie. Mogę Ci ją polecić z całego serca.

090913123

Posty: 2

 
Sesja ciążowe w Szczecinie wykonuje jedna Pani fotograf. Jej zdjęcia są bardzo piękne, jednak nie pamiętam jej nazwiska, ponieważ to koleżanka u niej robiła zdjęcia. Jak się dowiem to dam Ci znać.

djramu

Posty: 7

 
Sesja rodzinna w Szczecinie wykonuje niesłychanie dużo fotografów. Musisz sobie poczytać opinie na ich temat i wybrać najlepszego. Ja zawsze wchodzę na strony internetowe i sprawdzam portfolio.

Black_Riot

Posty: 9

 
Sesje ciążowe w Szczecinie najpiękniej wyglądają nad morzem. Ja kiedyś wykonywałam taką sesję, jednak to było 5 lat temu i w Sopocie. Musisz poszukać doświadczonego fotografa.

TomekK

Posty: 20

 
Wykonaj sobie sesję ciążową w Szczecinie. Jest to pamiątka na długie lata. My jedno zdjęcie dostaliśmy bardzo duże i włożyliśmy do ramki. Wisi u nas na ścianie i wygląda obłędnie. Jak patrzę na nie to się łezka w oku kręci.

propek1

Posty: 13

 
Sesje ciążowe w Szczecinie możesz zrobić u doświadczonego fotografa. Musisz też określić, czy zależy Ci na sesji w plenerze, czy może w studiu fotograficznym.

miko_poz

Posty: 4