screen 2
screen 2
screen 2
screen 2
screen 2
picture

Nowe statystyki
Dzisiaj dołączyli do Nas: Maxiu23, Klaraw2, Inwałw2 i Maria222

picture

Nowy wątek
Ostatnio napisany wątek w kategorii: Motoryzacja.

picture

Aktualne statystyki
Na forum już mamy napisanych 303 wątki oraz ponad 3000 postów.

picture

Odpowiedź serwera
Serwer działa obecnie 24h oraz jest aktywny na zapytania.

picture

ogłoszenia towarzyskie, gdzie warto ?

ogłoszenia towarzyskie, gdzie warto ?

Czy na portalu odnajduje się mnóstwo anonsów towarzyskich? Mam duże wymagania odnośnie kobiet i zastanawiam się czy kogoś znajdę.

cinto

Posty: 1

 
Zaletą jest to, że ogłoszeń jest naprawdę niezwykle mnóstwo. Jeszcze większa zaleta jest taka, że cały czas ich przybywa, zatem każdy trafi na właściwą osobę dla siebie.

tigra32

Posty: 16

 
Dla szukających ogłoszeń towarzyskich polecam stronę https://samka.pl. Odnajdziecie tutaj wiele ogłoszeń dla panów, pań i par. każdy znajdzie taką osobę, z którą będzie chciał spędzić swój wolny czas. Sam z tej strony korzystam i jestem faktycznie zadowolony.

Jasio234

Posty: 3

 
Byłem na kilku takich spotkaniach, ale jakoś mnie to nie przekonało. Nie zawsze kobiety ze zdjęcia wyglądały tak na żywo. Trzeba to naprawdę dokładnie sprawdzać.

Marioleczka

Posty: 4

 
Do wyboru mamy kobiety w każdym wieku. To oznacza, że znajdzie kobietę osoba młoda jak i osoba, która ma już młode lata za sobą. Należę do tych drugich i nie mam problemów ze znalezieniem ogłoszenia kobiet po pięćdziesiątym roku życia. Jestem z tego powodu naprawdę bardzo, ale to bardzo zadowolony.

Jasio234

Posty: 2

 
Każdy ma do tego inne podeście. U mnie jakoś się taka forma spotkań nie przyjęła. Nie mam na to czasu i chęci. Wiem, że kilku znajomych z tego korzysta. Dotyczy to nie tylko mężczyzn, ale również kobiet. U mnie już wiek trochę zaawansowany, dlatego jestem nieprzygotowany na korzystanie z Internetu.

Miluśkooo2

Posty: 4